Γιορτή Χριστούγεννων

Την Τρίτη 19/12/2024 πραγματοποιήθηκε με απόλυτη επιτυχία σε Χριστουγεννιάτικους ρυθμούς, η εορταστική εκδήλωση από τους μαθητές της Α’ και Β’ Τάξης για τα Χριστούγεννα. Ακολούθησε πληθώρα δράσεων και συνεχίστηκε η Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα .

Ευχαριστούμε τις δασκάλες των τάξεων κα. Σαπαλίδου Παρθένα, κα. Σεχίδου Χριστίνα καθώς και τον μουσικό του σχολείου μας κ. Μπισίρη Δημήτριο για την πανέμορφη γιορτή που χάρισαν στον σχολείο μας και μετέδωσαν το Χριστουγεννιάτικο πνεύμα.

Επιπλέον ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, για την προσφορά του σε εδέσματα που μας παρείχαν μετά το πέρας της δράσεων.

Εορτασμός 17η ΝοεμβρίουΕορτασμός 17η Νοεμβρίου

Την εκδήλωση διοργάνωσε το ολοήμερο τμήμα μαζί με την δασκάλα κα. Νικολούση Περσεφόνη. Ευχαριστούμε για την υπέροχη γιορτή !!

Δωρεά ΑφυγραντήραΔωρεά Αφυγραντήρα

Ευχαριστούμε θερμά και πάλι τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, για την ευγενική τους προσφορά δωρίζοντας μας ένα αφυγραντήρα ..